JUST přichází z přírody

ODBORNOST

Už více jak 5 let se pravidelně účastním seminářů (např. aromaterapie, základy TČM) i zahraničních školení ve Švýcarsku.

ONKOLOGIE Se svými blízkými jsem si několikrát prošla různou formou onkologické nemoci. Z pozice pečující osoby dokážu poradit jak obtížnou situaci zvládnout i psychicky a nasměrovat na organizace, které podpoří jak nemocné tak i jejich blízké. Ať už terapiemi nebo radou jak komunikovat s úřady a jak správně vyplnit všechny potřebné formuláře.

DĚTI Jako maminka dvou malých kluků dokážu poradit jak úspěšně budovat imunitu a zvládnout několik zimních období bez antibiotik. Doporučím produkty v případě specifických poruch (např. autismus, logopedické problémy, neurologické projevy,..) nebo jak se připravit na operaci a jak o dítě pečovat po zákroku (odstranění nosní mandle, tříselné/ pupeční kýly,...). Absolvovala jsem kurz první pomoci pro děti a dlouhodobě působím v dětském turistickém oddíle.

SENIOŘI Pečujete o někoho s Alzhemeirem nebo Parkinsonovou chorobou? Trápí vaše blízké artróza nebo DNA? Ráda poskytnu tipy na produkty i ověřené organizace. Absolvovala jsem akreditovaný kurz péče o lidi postižené Alzheimerovou chorobou a často se účastním dalších odborných přednášek.

SPORT Chystáte se uběhnout maraton, rádi běháte nebo se chcete cítit příjemně na józe? Doporučím krémy na uvolnění svalů, nápoje na doplnění energie i vhodný esenciální olejíček.

Produkty od JUSTu nám mohou velice zkvalitnit život díky svým prokazatelným účinkům.